Скасовується комерційний відділ

   З листопада 2011 року на фірмі «Панда» скасовується комерційний відділ, який займався продажем продукції і вважався, на жаль, чи не важливішим за власне виробництво. Виробнича фірма «Панда», таким чином, стає дійсно виробничою. Залишаються тільки необхідні процеси, які створюють цінності для споживача (див. схему процесів).

   Розповсюдження продукції «Караван», як відомо з попередніх новин, здійснюється через створену природним шляхом мережу активних дистриб’юторів, оптовиків та роздрібних торгових точок. Нам здається, що такий  радикально-інноваційний підхід, є добре забутим старим природним способом розподілу. Пам’ятаєте, коли усі займались усім, і на ринку залишались товари, які нам були дійсно потрібними, а не ті, які нам тепер «впарюють» за допомогою витончених інструментів маніпуляції свідомістю: TV, «золотих» полиць, білбордів та інших методів «військового» маркетингу.

   Ми і раніше не зловживали цими методами, а зараз вирішили принципово від них відмовитись і залишитись наодинці з не затьмареним рішенням споживача стосовно нашої продукції і того, чи слід її купувати. Якщо Вам, шановний Споживач, подобається наша робота, ми із задоволенням будемо працювати для Вас і надалі.