Заснування (1991)
Виробництво «Караван»
Історія

Фірма «Панда» була заснована у 1991 році як приватне підприємство і займалась торгівлею продуктами хар­чування, промисловими това­рами, встановленням газо­балонної апаратури на авто­мобілі та заправкою авто­мобілів газом.

Image is not available
Встановлення лінії (1995)
Встановлення
Лінія безалкогольних напоїв

У 1995 році «Панда» вста­новила виробничу лінію та розпочала випуск газованих безалкогольних напоїв.
Стратегічною метою постав­лено створення продуктів, як для своїх дітей – безпечних, смачних, доступних.

Перші кроки (1996)
Перші кроки
Підприємство на межі виживання

Як виявилось, це не так просто. У 1996-му році відсутність досвіду вироб­ництва з одного боку, та розпорошення ресурсів на інші бізнеси з другого, призводять підприємство до межі виживання.

Виробництво (1997)
Виробництво
Єдиний бізнес компанії

У 1997 році прийнято рішення сконцентруватися на вироб­ництві та згорнути всі інші види діяльності. З того часу виробництво безалкогольних напоїв та мінеральної води «Караван» – єдиний бізнес компанії. Всі ресурси зосе­реджуються на вдосконаленні виробничих процесів. Під­вищується ефективність ви­роб­ництва, що дає можливість використовувати якісну сиро­вину для напоїв, водночас підтримуючи доступні ціни.
У тому ж 1997 році вироб­ництво вперше стає беззбитковим.

Вдосконалення (1999)
Вдосконалення
Напоїв «Караван»

У 1999 році підприємство починає випуск природної столової води.
Попит поступово зростає, вимагаючи відповідного збільшення потужності та реконструкцій виробництва.
Паралельно проводиться вдосконалення якісних характеристик напоїв «Караван». Спочатку всі ідентичні натуральним ароматизатори замінюються на натуральні.

Соковмісні (2001)
Опановуємо
Соковмісні напої

У 2001-му році ми опановуємо виробництво соковмісних напоїв і, поряд з лимонадними, починаємо виробляти напої з додаванням концентрованого яблучного соку.

Високі технології (2007)
Високотехнологічна
Виробнича лінія

У 2007 році, встановивши нову високотехнологічну виробничу лінію Krones, фірма «Панда» звільняє напої «Караван» від консервантів. У 2010 році підприємство одним з перших в Україні переходить на скорочений формат горла пляшки стан­дарту 18/81, суттєво зни­зивши вагу (і вартість) тари.

Під замовлення (2010)
Нова
Стратегія маркетингу

Видаляються не тільки зайвий матеріал, але й «зайві» види діяльності та активи. У тому ж 2010-му році скасовується діяльність з активних прода­жів – всі види просування, реклами та супроводження про­дукції. Виробництво по­чинає працювати під замов­лення, уникаючи додаткових витрат на складування та зберігання готової продук­ції. Одночасно скорочуються управлінський, адміністра­тивний і торговий персонал, складські приміщення, залиш­ки сировини та матеріалів.

Соки (2011)
Напої
Збагачуються соками

Звільнені ресурси спрямо­вуються на зниження цін та підвищення якості продукції. Впродовж 2011 року ціни на продукцію знижуються п’ять разів поспіль, водночас солодкі напої збагачуються соками відповідних плодів: яблука, груші, лимону, ви­нограду. У 2013 році вироб­ництво звільняється від ли­монної кислоти на користь соку лимону та лайму. Напої «Караван» стають м’якшими, природнішими, делікатнішими.

Якість та ціни
Унікальні
Якість та ціни

В сукупності всі ці заходи дають можливість виробляти унікальну за своїм якісним складом продукцію та підтримувати унікальні для такої продукції ціни.

Скануйте наш контакт
(093) 511-22-27

Відкрити Viber
(для повідомлень, дзвінки не приймаються)