Персональна сторінка покупцям

 

   Дана система призначена для торгових партнерів, з якими укладені угоди на поставку продукції та виданий пароль для доступу.

   Для початку співробітництва та використання персональної сторінки скористайтесь контактною інформацією для зв’язку з нами.

Налаштування браузера Інтернету для роботи з персональною сторінкою:

1. Для безпечної передачі інформації механізм доступу  до персональної сторінки використовує захищене з'єднання – протокол HTTPS. Таке з'єднання здійснюється з використанням сертифікату, що виданий центром сертифікації нашої організації (KaravanCA- завантажити). Тому, при встановлені з'єднання, можлива поява повідомлення браузера Інтернету про загрозу безпеці. Для усунення цієї ситуації необхідно додати сертифікат «KaravanCA» в довірені кореневі центри сертифікації.

2. Коректна робота персональної сторінки підтримується у браузерах: Microsoft Internet Explorer (версії 8.0, 9.0(x86), 10.0(x86), 11), Google Chrome для Windows(32 та 64 розрядні оновлені до останіх версій), Mozilla Firefox для Windows та Linux (версії від 38 та новіші) та Safari для Mac OS X (версії 4.0.5 та новіші).

Робота персональної сторінки у інших браузерах, застарілих версіях перелічених браузерів та на інших операційних системах не гарантована. 

Детально по підтримці: http://v8.1c.ru/requirements.

3. Для коректної роботи системи необхідно проконтролювати наступні налаштування браузера Інтернету для вузла https://sales.karavan.net.ua:

– Дозволено виконання JavaScript;

– Дозволені спливаючі вікна;

– Дозволено використання cookies.

Детальна інструкція по налаштуванню веб-браузера: